آخرین خبرها
خانه / جذب و ذکر / قوانین و مقررات
قوانین و مقررات سایت جذب و ذکر
قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

ماده اول:
افراد برای عضویت در سایت: “جذب و ذکر” و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت عضویت مراجعه کنند. (خرید بدون عضویت امکان پذیر می باشد)
در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می کنند.
تبصره اول : اشخاص حقیقی و حقوقی حق عضویت در سایت را دارند.
تبصره دوم : عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.
تبصره سوم : کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.
تبصره چهارم : کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
تبصره پنجم : عضویت در سایت جذب و ذکر رایگان است.
تبصره ششم : به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و گروه جذب و ذکر هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

ماده دوم:
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری کلمه کاربری و رمز عبور خود در سایت می باشد و در صورتی که آن را به غیر واگذار نماید. در صورت سوء استفاده از آن مسئول مستقیم آن می باشد.

ماده سوم:
افراد بالای ۱۸ سال تمام حقوق عضویت و انجام معامله (خرید) در سایت جذب و ذکر را دارند.
تبصره : رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری (عضو) بوده و گروه جذب و ذکر هیچ‌ گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

ماده چهارم:
کاربر عضو، پس از عضویت و اخذ رمز و کلمه عبور، حق خرید از سایت جذب و ذکر را دارد،   ” تبصره “:  اگر امکان ثبت نام برای کاربر وجود نداشته باشد و یا به هر دلیلی مشکل باشد، می تواند بدون عضویت خرید نماید.

ماده پنجم:
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل از طرف گروه جذب و ذکر به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین گروه جذب و ذکر مسئولیتی در قبال خرابی‌ ها و یا عدم سرویس‌ دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.

ماده ششم:
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران عضو ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است. اما کاربر عضو باید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، گروه جذب و ذکر در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
تبصره : نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربر در زمان عضویت به گروه جذب و ذکر ارائه داده است. بنابراین گروه جذب و ذکر در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.

ماده هفتم:
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر عضو ندارد.

درباره‌ی گروه جذب و ذکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *